Teraz nowy, jeszcze bardziej kreatywny smak!


100% nektar z naj-najlepszych składników,


gwarancją pysznej i skutecznej reklamy.

Usługi

Identyfikacja Wizualna

Kompleksowe rozwiązanie budujące tożsamość wizualną firmy. Dobór odpowiedniej kolorystyki, kreacja logo wraz z wariantami użycia oraz księgą znaku, określenie krojów pisma, projekt papeterii (wizytówki, papier firmowy, koperty, zaproszenia) oraz stworzenie strony internetowej, która domyka identyfikację wizualną. Całość tworzy wyjątkowo spójny i jednolity przekaz podczas komunikacji z grupą docelową czy partnerami biznesowymi.

Możliwe jest też odświeżenie obecnych elementów tożsamości wizualnej i nadanie im ponadczasowej formy.

Branding

W skrócie "budowanie świadomości marki". Kreowanie wizerunku firmy, bądź danego produktu, zaczyna się na etapie tworzenia nazwy (Naming), która powinna być dostosowana do grupy docelowej i przyjętych założeń. Następnie, poprzez odpowiednio dobrane hasło reklamowe oraz spójne elementy wizualne, stopniowo kreowana jest marka.

Strony Internetowe

Internet jest obecnie jednym z najważniejszych mediów, a jego siła cały czas rośnie. Z powodzeniem można stwierdzić, że jeżeli nie ma Cię w sieci - nie istniejesz! Sieć daje niesamowitą możliwość dotarcia do niezliczonej liczby odbiorców. Dobrze przemyślana strona może przełożyć się pozytywnie na Twoją firmę. Pozyskaj nowych klientów, zwiększ sprzedaż, odnieś sukces!

Tworzymy serwisy internetowe, które skupiają najważniejsze dla potencjalnych klientów informacje i prezentują je w przejrzysty, elegancki sposób. Staramy się, aby nasze strony były bardzo czytelne, nie przeładowane zbędnymi technologiami czy efektami. Strona powinna być szybka i dostępna dla każdego - nie zależnie od posiadanej przeglądarki - w końcu jest to kolejna forma komunikacji i nie można jej ograniczać.

* - niestandardowy projekt strony to nasze skryte marzenie i chętnie stworzymy wyjątkowo kreatywny i nowatorski serwis :)

Print Design

/

Media Tradycyjne

Projektujemy materiały z myślą o druku/mediach tradycyjnych, które nadają właściwą tożsamość wizualną i odróżniają firmę bądź produkt od konkurencji. Są to nie tylko pojedyncze elementy identyfikacji wizualnej takie, jak wizytówki, papier firmowy, koperty, ale również katalogi, plakaty, billboardy. Nasze projekty łączą ciekawy design z odpowiednim przekazem i funkcjonalnością. Wierzymy, że możemy wpłynąć na estetykę przestrzeni miast i pomóc w jej nie zaśmiecaniu.

Postprodukcja Foto

Zajmujemy się również postprodukcją oraz retuszem zdjęć. Czasem perfekcyjne ujęcie nie wystarczy - by osiągnąć zamierzony cel (np. na potrzeby reklamy) potrzeba czegoś więcej. Poprzez fotomontaż i obróbkę graficzną subtelnie zmieniamy fotografie, nadając im nowy wymiar. Retuszujemy też ujęcia, które potrzebują tylko drobnych zmian - bardziej wyrazistych kolorów, usunięcia małych skaz czy niektórych elementów.

Jak pracujemy?

proces
  • facebook
  • google plus
  • twitter

Ciekawy?

  • Nie wahaj się, lubimy rozmawiać :)

    Niestety, obecnie nie przyjmujemy
    nowych zleceń.

  • ParePikseli Agencja Interaktywna

© 2011-2018

ParePikseli Gdańsk

/ hello@

Dołącz do nas!

Informacja o cookies